Jerycho Różańcowe

Nazwa „Jerycho Różańcowe” nawiązuje do wydarzenia opisanego w biblijnej Księdze Jozuego. Według Pisma Świętego, wprowadzający Izraelitów do Ziemi Obiecanej po okresie niewoli egipskiej następca Mojżesza, Jozue otrzymał od Boga nakaz, by wojsko przez siedem dni okrążało przy głośnych dźwiękach trąb kamienne mury Jerycha.
Parafialny Zespół Caritas

Charytatywna instytucja Kościoła Katolickiego. Caritas Polska współpracuje z 45 Caritas diecezjalnymi w Polsce oraz zgromadzeniami zakonnymi, administracją państwową i samorządową, organizacjami społecznymi i wyznaniowymi, sektorem biznesowym oraz wszystkimi ludźmi dobrej woli. Poprzez działalność tej grupy wierni mogą skuteczne pomagać potrzebującym.
Odnowa w Duchu Świętym

Grupa modlitewno-ewangelizacyjna. Nie ma swojego założyciela. Członkowie tej grupy poruszeni działaniem Trzeciej Osoby Boskiej – Ducha Świętego, próbują odkrywać Jego działania i postępować wg Jego natchnień.
Rycerstwo Niepokalanej

to ruch maryjno-apostolski, którego założycielem jest św. Maksymilian Maria Kolbe. Celem Rycerstwa Niepokalanej jest zdobycie jak najwięcej dusz dla Chrystusa przez Niepokalaną, starać się o nawrócenie własne oraz grzeszników, heretyków, schizmatyków, a najbardziej masonów i o uświęcenie wszystkich pod opieką i za pośrednictwem Niepokalanej.
Żywy Różaniec

Cel i misja ruchu Żywego Różańca są głęboko zakorzenione w pragnieniu krzewienia modlitwy różańcowej oraz pogłębiania relacji z Bogiem wśród wiernych. Żywy Różaniec pragnie uczynić różaniec modlitwą dostępną dla każdego, niezależnie od wieku czy doświadczenia w modlitwie.
Głównym celem ruchu jest zjednoczenie członków w modlitwie, co odbywa się poprzez odmawianie konkretnych tajemnic,
które są powiązane z życiem Jezusa i Maryi.
Ministranci

Ministranci i lektorzy służący przy ołtarzu, są niezbędną pomocą dla kapłana w celebrowaniu Eucharystii.
Wypełniają czynności ministranta i lektora pobożnie i radośnie na chwałę Bożą i dla dobra wspólnoty parafialnej.