INTENCJE MSZALNE 13.01.2019 - 20.01.2019 r.

13.01 -  NIEDZIELA  ŚWIĘTO  CHRZTU  PAŃSKIEGO

  7.00 -  Za dusze w czyśćcu cierpiące (greg. 12). 

  8.30 - † Kazimierz Witkowski – 2 r. śm., † Stanisław, Maria Witkowscy; † Marianna, Jan Wróblewiczowie; † Maria, Zbigniew Błażejewscy i za zmarłych z Rodziny.

10.00 - † Magdalena – 9 r. śm.

11.30 - Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w życiu dla Zofii i Mieczysława Miodek oraz całej Rodziny.

13.00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo w życiu dla Jadwigi i Wacława, ich Synów z Rodzinami, Elżbiety i Jej dzieci z Rodzinami oraz Weroniki.

18.00 - † Tadeusz – 26 r. śm.; † Stefania – 4 r. śm.

14.01 – PONIEDZIAŁEK 

   7.00 - 1)Za dusze w czyśćcu cierpiące (greg. 13)
             2) † Stanisław.

18.00 - † Janina Popiel – miesiąc po pogrzebie.

15.01 – WTOREK  

 7.00 - 

18.00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące (greg. 14).

16.01   ŚRODA 

 7.00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące (greg. 15). 

18.00 - 1) O błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Pawła w 46 Urodziny.

    2) † Zofia Mędel – miesiąc po pogrzebie.

17.01 – CZWARTEK  

  7.00 - † Barbara Stec – 7 r. śm. i za zmarłych Członków Rycerstwa Niepokalanej (int. od Rycerstwa Niepokalanej).

18.00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące (greg. 16).

18.01 – PIĄTEK  

  7.00 -  O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Marty z okazji Urodzin.

 18.00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące (greg. 17).

19.01 –  SOBOTA 

  7.00 - 

18.00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące (greg. 18).

20.01 -  II NIEDZIELA  ZWYKŁA

  7.00 -  Za dusze w czyśćcu cierpiące (greg. 19). 

  8.30 - † Roland Frelich – 19 r. śm., † Natalia, Stanisław Misiak.

10.00 - † Irena Jarosz – 12 r. śm.; zmarli Rodzice: † Józef, Józefa (k) oraz za dusze czyśćcowe.

11.30 - † Jan – 20 r. śm i za zmarłych z Rodziny.

13.00 - Dziękczynno – błagalna w 40 r. ślubu Elżbiety i Janusza Salamończyk.

18.00 - † Dariusz Urbanowicz – 15 r. śm.