INTENCJE MSZALNE 11.11.2018 - 18.11.2018 r.

11.11 - XXXII NEDZIELA ZWYKŁA- ŚWIĘTO   NIEPODLEGŁOŚCI  POLSKI

  7.00 - † Zofia Zdanowicz – 25 r. śm.

  8.30 - † Tadeusz, Anatol, Henryk Stępniewscy.

10.00 - † Lucjan – 34 r. śm., † Maria, Ryszard, Jan, Zofia, Leon oraz zmarli z ich Rodzin.

11.30 - O Boże błogosławieństwo dla rodzin Budnych i Lisów.

13.00 - † Zbigniew Stec (greg. 11).

18.00 - † Józefa (k), Władysław Siedleccy; † Mirosława Malejka.

12.11 - PONIEDZIAŁEK  

  7.00 -   † Zbigniew Stec (greg. 12).

 18.00 - 1) † Tadeusz Pilch – 3 r. śm.
             2) † Zofia, Stanisław Banaszak; † Henryka Kaźmierczak.

13.11 – WTOREK  

   7.00 - † Czesław – 9 r. śm., † Mieczysław – 10 r. śm.; † Stanisława (k), Michał.

 18.00 -† Zbigniew Stec (greg. 13).

14.11   ŚRODA  

  7.00 - 1) † Zbigniew Stec (greg. 14).
            2) † Zofia Tomaszewska – 7 r. śm.
  

18.00 - 1) O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla syna Jerzego.
            2) † Mirosława Mroczkowska – miesiąc po pogrzebie.
            3)  † Stanisław Kowalski – miesiąc po pogrzebie.
            4)  † Janina Jackowska – miesiąc po pogrzebie.
            5) Za zmarłych Członów III Róży.

15.11 – CZWARTEK   

  7.00 - † Zdzisław, Stefan, Józef Miodek i za zmarłych z rodziny Miodek; † Antoni, Jadwiga Gralak i za zmarłych z Rodziny.

10.00 - † Władysław Kropa (Msza pogrzebowa).

18.00 - † Zbigniew Stec (greg. 15).

16.11 – PIĄTEK  

  7.00 -

 18.00 - † Zbigniew Stec (greg. 16).

17.11 –  SOBOTA 

  7.00 - † Bożena Kaszuba – 2 r. śm.

15.00 - O błogosławieństwo Boże dla Marty i Macieja (Msza ślubna).

18.00 - † Zbigniew Stec (greg. 17).

18.11 - XXXIII NEDZIELA ZWYKŁA

  7.00 - Za zmarłych z rodzin Sadkowskich i Sasinowskich.

  8.30 - † Jan Budziśki- 28 r. śm.; † Józef, Julianna, Władysław; † ks. Stanisław Budziński.

10.00 - † Edward Szóstkowski – 2 r. śm.; † Leon .Ali.

11.30 - † Henryk Koszyczrski – 3 r. śm.

13.00 - † Marianna, Franciszek Szafrańscy; oraz za zmarłych z rodziny Bączkowskich

18.00 - † Zbigniew Stec (greg. 18).