24 Wrze郾ia 2017
Niedziela
Imieniny obchodz:
Gerard, Gerarda,
Gerhard, Maria,
Teodor, Tomir,
Uniegost
Do ko鎍a roku zosta這 99 dni.

Menu witryny

Znajdujesz si: Aktualno軼i arrow Grupy parafialne arrow Rycerstwo Niepokalanej

„Pro軼ie, a b璠zie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; ko豉czcie, a otworz wam.

Albowiem ka盥y, kto prosi, otrzymuje; kto szuka znajduje; a ko豉cz帷emu otworz.”

/ Mt 7,7-8/

 
Rycerstwo Niepokalanej Drukuj Pole znajomemu

Rycerstwo Niepokalanej w naszej parafii

W 1917 roku w Fatimie, trójce dzieci objawi豉 si Matka Bo瘸. Prosi豉 Ona w objawieniu o pokut i modlitw wynagradzaj帷 przez pi耩 kolejnych pierwszych sobót miesi帷a. Studiuj帷y w tym czasie w Rzymie Maksymilian Maria Kolbe, wielki czciciel Matki Boskiej, za這篡 Rycerstwo Niepokalanej.
      Przy naszej parafii Rycerstwo Niepokalanej powsta這 z inicjatywy pierwszego proboszcza, 酥.ks. pra豉ta Zygmunta K造sza. Pierwsz prowadz帷 Rycerstwo by豉 p. Emanuela. Jej nast瘼czyniami by造: Maria Matyjanowska oraz Irena Anio. Obecnie prowadzone jest przez p. Jadwig.                                                                                                                                                  Rycerstwo spotyka si w ka盥 pierwsz sobot miesi帷a po wieczornej Mszy 鈍i皻ej na modlitwie wynagradzaj帷ej Matce Bo瞠j. Ka盥y cz這nek Rycerstwa otrzymuje od Niepokalanej wiele 豉sk.
Zapraszamy do cz這nkostwa oraz uczestnictwa w sobotnich czuwaniach.

Wi璚ej informacji u p. Jadzi: (0) 698 080 694 lub (091)482 74 50,  
e-mail: jadwiga.michalczuk1@wp.pl