1 Marca 2024
Pi徠ek
Imieniny obchodz:
Albin, Antoni,
Antonina, Budzis豉w,
Budzisz, Eudoksja ,
Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks,
Herakles, Herkules,
Joanna, J霩ef,
Nikifor, Piotr
Do ko鎍a roku zosta這 306 dni.

Menu witryny

Znajdujesz si: Aktualno軼i arrow Grupy parafialne arrow Rycerstwo Niepokalanej
„ Tak wi璚 trwaj wiara, nadzieja, mi這嗆 – te trzy: z nich za najwi瘯sza jest mi這嗆.”
                                        / 1Kor 13,13/
 
Rycerstwo Niepokalanej Drukuj Pole znajomemu

Rycerstwo Niepokalanej w naszej parafii

W 1917 roku w Fatimie, trójce dzieci objawi豉 si Matka Bo瘸. Prosi豉 Ona w objawieniu o pokut i modlitw wynagradzaj帷 przez pi耩 kolejnych pierwszych sobót miesi帷a. Studiuj帷y w tym czasie w Rzymie Maksymilian Maria Kolbe, wielki czciciel Matki Boskiej, za這篡 Rycerstwo Niepokalanej.
      Przy naszej parafii Rycerstwo Niepokalanej powsta這 z inicjatywy pierwszego proboszcza, 酥.ks. pra豉ta Zygmunta K造sza. Pierwsz prowadz帷 Rycerstwo by豉 p. Emanuela. Jej nast瘼czyniami by造: Maria Matyjanowska oraz Irena Anio. Obecnie prowadzone jest przez p. Jadwig.                                                                                                                                                  Rycerstwo spotyka si w ka盥 pierwsz sobot miesi帷a po wieczornej Mszy 鈍i皻ej na modlitwie wynagradzaj帷ej Matce Bo瞠j. Ka盥y cz這nek Rycerstwa otrzymuje od Niepokalanej wiele 豉sk.
Zapraszamy do cz這nkostwa oraz uczestnictwa w sobotnich czuwaniach.

Wi璚ej informacji u p. Jadzi: (0) 698 080 694 lub (091)482 74 50,  
e-mail: jadwiga.michalczuk1@wp.pl